
Хаб USB ColorWay "5-in-1", Grey, Type-C 3.0 - 1xType-C (100 Вт) / 3xUSB 3.0 / HDMI, кабель 17 см, алюмінієвий корпус (CW-HUB01)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: CW-HUB01
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
USB хаб (док-станція) Colorway 5 в 1 створений для тих, хто хоче максимально розширити функціональність свого ноутбука (планшета, смартфона, міні ПК тощо). Цей компактний та потужний пристрій додає п’ять додаткових портів, що робить ваш ноутбук більш універсальним та зручним у використанні. Можна одночасно підключати різні пристрої, заряджати гаджети та виводити відео у форматі 4K за допомогою одного кабелю. Ідеально підходить для користувачів, які часто працюють з великою кількістю периферійних пристроїв. Це також відмінний вибір домашнього використання, коли потрібні додаткові порти для підключення принтера, зовнішніх накопичувачів, смартфонів та інших гаджетів. USB хаб – це надійний та багатофункціональний аксесуар, який суттєво покращить ваш досвід користування ноутбуком. Завдяки своїй універсальності, високій швидкості передачі даних та підтримці сучасних стандартів цей хаб стане незамінним помічником у вашій професійній діяльності та повсякденному житті.
Увага! Док-станція, що має виходи HDMI, Type-C P
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI порт | Є |
| RJ45 порт | Нема |
| Type-C порти | 1 |
| USB- порти | 3 |
| Блок живлення | Без блоку живлення |
| Вимикач | Нема |
| Довжина кабелю | 17 см |
| Додатково | 100 Вт Power Delivery |
| Картрідер | Нема |
| Кількість та тип USB | 1xType-C (PD 100 Вт) / 3xUSB 3.0 |
| Підсвічування | Нема |
| Тип підключення | Type-C 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





