
Портативна колонка 2.0 Pixus Ring, Green, 2 x 10 Вт, Bluetooth 5.3 (TWS), AUX, Type-c, micro-sd, живлення від акумулятора, IPX7
855 ₴
- Готово до відправки
- Код: RING GREEN
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Pixus Ring – стильна та захищена акустика!
Стильний та функціональний дизайн у поєднанні з надійним захистом від води – це Bluetooth колонка Pixus Ring ! Портативна колонка Pixus Ring має сучасний, привабливий дизайн, якісний звук і неймовірний захист від води за стандартом IPX7. З таким захистом колонка Ring здатна витримати не тільки бризки води, а й повноцінне занурення під воду на глибину до 1 м! Pixus Ring є по-справжньому універсальною колонкою, яка рівномірно відмінно підходить як для домашнього використання, так і для пригод на природі під улюблену музику!
Насолоджуйтесь музикою з якісним звуком
Два динаміки загальною потужністю 20 Вт, ви будете приємно вражені гучністю і об'ємом звуку, який видає колонка заввишки всього 18. Ще однією перевагою колонки Ring є об'ємний акумулятор ємністю 4000 мАг, на одному повному заряді колонка Ring подарує вам до 10 годин якісного звуку! Bluetooth колонка Pixus Ring – насолоджуйтесь якісним звуком багато
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pixus |
| Інтерфейси | USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Габарити колонки | 7.2 x 18.4 x 7.2 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Колір | Green |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| пульт | немає |
| Підсвічування | є |
| Тип | Портативні |
- Ціна: 855 ₴




