
Акумуляторна батарея Deye SE-G5.1 Pro-B, 100 Ah, 51.2 V, BMS, LiFePO4
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: SE-G5.1 PRO-B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
SE-G5.1 Pro-B - це літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) акумулятор. Він має номінальну напругу 51.2 В і номінальну ємність 100 А·ч. Інтелектуальна система управління, що забезпечує повний захист. Досить висока потужність розряду. IP20, природне охолодження, широкий діапазон температур: від -20 ℃ до 55 ℃. 19-дюймовий стандартний дизайн, кріплення в стійку, на стіну і на підлогу, що економить місце для встановлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 100 А-рік |
| Бездротові технології | немає |
| Вид акумулятора | зовнішня батарея |
| Захист | BMS |
| Макс. струм (заряд/розряд) | 100 А |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 В |
| Потужність | 5.12 кВт Вт |
| Робоча температура (розряд/заряд) | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри (ДxШxВ) | 540x440x133 мм |
| Цикли заряду | 6000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


