
Телевізор 32" Romsat 32HGN18ST2, 1366х768, 60 Гц, Smart TV, Google TV, DVB-T2/C, 3xHDMI, 2xUSB, VESA 200x100
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 32HGN18ST2
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Romsat |
| Операційна система | Google TV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| HDMI | 3 |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x100 |
| Вага без підставки | 5.7 кг |
| Вага з підставкою | 6.1 кг |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 718x424x71 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 717x478x198 мм |
| Діагональ екрана | 32" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 45 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Сірий |
| Контрастність | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 2 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Дозвіл | 1366x768 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






