
Джерело безперебійного живлення для роутера WGP WGP512A, Black, 31200 mAh (115.44Wh), 4xDC (12V/1A), 2xUSB (5V/2A)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: WGP512A
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ДБЖ WGP WGP512A забезпечує надійний захист вашого мережного обладнання, такого як роутери. З ємністю 31200 мАг і потужністю заряду 24 Вт, він чудово справляється із завданнями забезпечення безперебійної роботи.
WGP WGP512A ідеально підходить для забезпечення постійного живлення, що робить його незамінним за умов нестабільного електропостачання. Його компактні розміри та легка вага дозволяють легко переносити пристрій та використовувати його у різних умовах.
Характеристики ДБЖ WGP WGP512A
- Місткість: 31200 mAh.
- Потужність заряду: 24W.
- Вхідні параметри: DC: 12V = 2A.
- Вихідні параметри: USB-A: 5V = 2.1A; D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WGP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 31200 mAh |
| Вага | 726 г кг |
| Габарити | 150 x 98 x 48 мм |
| Харчування | 100V - 240V (AC) |
| Колір | Чорний |
| Кількість DC виходів | 4 |
| Кількість USB | 2 |
| Підтримка PoE | Нема |
| Тип DC виходів | 4x12V |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

