
Колонки 2.1 REAL-EL M-555 Black, сателіти 2 x 12.5 Вт, сабвуфер 30 Вт, МДФ, Bluetooth, FM-тюнер, USB/SD, дисплей, живлення від
3 628,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: M-555
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
REAL-EL M-555 — це потужна, універсальна та зручна 2.1-канальна акустична система, спеціально розроблена для відтворення музики та надання виняткового звукового супроводу під час перегляду фільмів, геймінгу, вечірок та інших подій.
Особливості REAL-EL M-555
- Потужний сабвуфер забезпечує глибокі низькі частоти, які сподобаються любителям якісного звуку.
- Система сумісна з різними джерелами звуку, що дає змогу насолоджуватися улюбленою музикою з будь-якого пристрою.
- Бездротова передача сигналу через Bluetooth дає змогу транслювати звук із сумісних пристроїв. Крім того, система оснащена програвачем, який підтримує відтворення з USB-флешки та SD-карти.
- Вбудоване FM-радіо, годинник і таймер вимкнення доповнюють функціонал системи.
- Два комутованих входи дають змогу легко перемикати між під’єднаними пристроями, такими як комп’ютер (PC) та інші джерела (AUX).
- Система комплектується пультом дистанційного керування, що забезпечує зручність регу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Тип | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | є |
| Аудіосистема | 2.1 |
| Габарити колонки | 10.4 x 18 x 9.2 см |
| Габарити сабвуфера | 16.5 x 32.5 x 28.2 см |
| Харчування | від мережі 220V |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | МДФ, пластик |
| Потужність динаміків | 2 x 12.5 Вт |
| Потужність сабвуфера | 30 Вт |
| пульт | бездротовий |
| Підсвічування | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 628,50 ₴







