
Монитор 27" Dell P2725H, Black, IPS, 1920x1080 (16:9), 5 мс, 100 Гц, 300 кд/м², 1500:1, 178°/178°,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 210-BMGC
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Залишайтеся продуктивними. Отримайте підвищений візуальний комфорт і безперебійне підключення з цим 27-дюймовим FHD-монітором, сертифікованим TÜV за 4-зірковий рівень комфорту для очей.

Ключові особливості монітора Dell P2725H
- Покращений ComfortView Plus. Зменшує шкідливе випромінювання синього світла до ≤35% для комфорту протягом усього дня без шкоди для кольору.
- Частота оновлення. Частота оновлення 100 Гц забезпечує менше мерехтіння, більш плавну прокрутку і більш плавний рух.
- Яскраві кольори. Широке колірне охоплення до 16,7 млн. відображуваних кольорів 99 % sRGB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 4 кг |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 354,71х610,68х50 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 384,56-534,56x610,68x192,28 мм |
| Додаткові роз'єми | USB |
| Діагональ екрана | 27-28.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 15.8 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.3 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1500:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Да |
| Регулювання за висотою | є |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







