
Монітор 27" Philips 27E1N1600AE/00 Black, Adaptive Sync, WLED, IPS, 2560x1440, 4 мс, 100 Гц, 350 кд/м², 1500:1, 178°/178°,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 27E1N1600AE/00
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Цей монітор створений для того, щоб ви завжди були на зв’язку. Завдяки таким функціям, як USB-C 3.2 із підтримкою заряджання, користувачі можуть легко заряджати підключений пристрій і працювати за допомогою одного кабелю. Крім того, єдиний кабель забезпечує охайність робочого простору.
Особливості монітора Philips 27E1N1600AE/00
- Швидке оновлення 100 Гц для надзвичайно плавного зображення. Цей дисплей Philips оновлює зображення на екрані до 100 разів на секунду, що робить його набагато швидшим у порівнянні зі стандартним дисплеєм. Завдяки частоті кадрів 100 Гц геймери можуть бачити на екрані ті важливі деталі, які показують пересування ворогів у надзвичайно плавному русі, щоб у них було легко поцілити.
- Кришталево чітке зображення завдяки Quad HD 2560 x 1440 пікселів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | є |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 4 кг |
| Вага з підставкою | 5.8 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 2 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 4 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 617x357x46 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 617x483x220 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Діагональ екрана | 27-28.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 25.5 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1500:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | 1 |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Дозвіл | 2560x1440 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м² |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








