
Відпарювач Liberton LHS-6904, White, 1600W, постійна пара 25 г/хв, 3 режими, об'єм бака для води 280мл, LED-дисплей, паровий удар,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: LHS-6904
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Відпарювач Liberton LHS-6904
Відпарювач LIBERTON потужністю 1600 Вт — це високоефективний пристрій для догляду за різними типами тканин. Завдяки об’єму резервуара у 280 мл і трьом рівням подачі пари (10/20/25 г/хв), відпарювач впорається з усуненням навіть складних складок і ідеально підходить як для легких, так і для більш щільних матеріалів. Можливість горизонтального і вертикального відпарювання дає змогу використовувати його не тільки для одягу, а й для обробки штор, меблів та інших текстильних виробів, не знімаючи їх з місця.
Платформа з неіржавкої сталі забезпечує довговічність пристрою і плавне ковзання по будь-якій тканині, а антикрапельна система захищає від утворення плям на одязі. Однією з ключових особливостей моделі є наявність LED-дисплея, який чітко відображає обрані режими та рівні подачі пари. Функції посиленої подачі пари та автопару роблять процес ще зручнішим, даючи змогу досягти професійних результатів без зайвих зусиль. Автоматичне вимкнення додає без
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вішак із затискачами | немає |
| Колір | white |
| Комплектація | кліпса для брюк+щітка, мірна склянка |
| Матеріал підошви | нержавіюча сталь |
| Об'єм резервуару для води | 280 мл |
| Постійна подача пари | 25 г/хв |
| Потужність | 1600 Вт Вт |
| Регульована стійка | немає |
| Розміри | 14 х 27.5 х 11.5 см |
- Ціна: Ціну уточнюйте









