
Колонка портативна Defender Octagon, Black, 5 Вт, Bluetooth 5.1, MP3, FM, USB, microSD, AUX, Type-C, 800 mAh, IPX5 (65039)
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 65039
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Колонка Octagon — це портативна колонка з підтримкою Bluetooth і захистом від води IPX4. Вбудований MP3-плеєр і FM-тюнер. Підтримує флеш-накопичувачі USB і карти пам'яті microSD. Завдяки функції TrueWireless цю колонку можна об'єднати з однією моделлю колонок і створювати стереозвук.

Особливості колонки Defender Octagon
- Bluetooth 5.1. Новий стандарт збільшує швидкість передачі даних у 2 рази, радіус дії в 4 рази, а енергоємність цього процесу істотно нижче, ніж у попередніх версій модулів бездротового зв'язку.
- Ступінь захисту від потрапляння води IPX5. Захищено від сильних водяних стр
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | є |
| Інтерфейси | USB, Card Reader |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 0.32 |
| Габарити колонки | 18.5 x 7.7 x 4.5 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | пластик, метал, гума |
| Потужність динаміків | 5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








