
Телевізор 40" OzoneHD 40FSN93T2, 1920х1080, 60 Гц, Smart TV, Android 12.0, DVB-T2/C, 2xHDMI, 2xUSB, 1xзовнішня антена Wi-Fi, VESA
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 40FSN93T2
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сучасний телевізор OzoneHD 40FSN93T2 з діагоналлю 40 дюймів та роздільною здатністю Full HD (1920 × 1080) відмінно відтворює високоякісне відео. Його тонка майже безрамна конструкція ідеально підходить для будь-якого інтер’єру. Прилад можна розмістити на горизонтальній поверхні за допомогою зручних ніжок або підвісити на стіні, використовуючи кріплення, яке відповідає монтажному стандарту VESA (200 × 100).

Особливості OzoneHD 40FSN93T2
- Телевізор оснащено рідкокристалічною VA-панеллю з DLED-підсвічуванням та коефіцієнтом контрастності у співвідношенні 1500:1. Така система забезпечує відтворення деталізованої картинки з глибокими чорним кольорами та яскравими світлими відтінками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OzoneHD |
| Операційна система | Android TV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| HDMI | 2 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x100 |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 895x515x85 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 895x555x200 мм |
| Діагональ екрана | 40" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 66 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1500:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 2 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Особливості | безрамковий |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









