
Камера HDCVI Dahua DH-HAC-HFW1200CLP-IL-A (3.6мм), White, 1920x1080, 2 Мп, f=3.6 мм CMOS, ІЧ видиме світло до 20 м, мікрофон,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Камера з інтелектуальним механізмом подвійного освітлення – це високотехнологічний пристрій спостереження, призначений для отримання чіткого та яскравого зображення за різних умов освітлення. Ця камера оснащена передовими функціями, які роблять її ідеальним рішенням для спостереження за об’єктами, які потребують високого рівня безпеки. Однією з ключових особливостей цієї камери є інтелектуальний механізм подвійного підсвічування. Цей механізм призначений для автоматичного увімкнення білого світла, коли функція захисту периметра/SMD Plus камери AI XVR виявляє ціль в зоні дії правил. Завдяки цьому камера здатна отримувати чіткі та яскраві зображення цілі навіть в умовах недостатнього освітлення. Як тільки ціль залишає зону дії правил, камера автоматично перемикається з білого світла на ІЧ-випромінювання. Це дозволяє значно знизити світлове забруднення та забезпечує отримання високоякісних зображень без порушення навколишнього оточення. У камері також реалізовано передову технологію 3DNR компанії Dah
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Аудіо | мікрофон |
| Вага | 0.18 кг кг |
| Габарити | 163.4х69.7х70 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Харчування | DC 12В |
| Застосування | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | циліндричний |
| Кут огляду | 61° - 90° |
| Кути огляду | Г: 83°; В: 48°; Д: 105° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | CMOS |
| Оптичний зум | Немає |
| Підключення | коаксіальний кабель |
| Підтримка microSD | немає |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | HDCVI |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Формат відеостиснення | немає |
| Функція антитуман | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



