
Колонка портативна JBL PartyBox Stage 320, Black, 240 Вт, Bluetooth, полікарбонат/метал, керування зверху, IPX4 (JBLPBSTAGE320EP)
20 086,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: JBLPBSTAGE320EP
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний звук JBL Pro
Насолоджуйтесь потужним звуком JBL Pro Sound від двох 6,5-дюймових низькочастотних динаміків, які відтворюють чисті, точні та глибокі баси навіть на максимальній гучності, і пари 25-міліметрових купольних твітерів, які видають кришталево чисті високі частоти. У приміщенні або на вулиці ви можете заповнити музикою простір розміром з тенісний корт.

Футуристичне світлове шоу
Синхронізуйте звук із захоплюючим футуристичним світловим шоу. Підбирайте ефект, котрий вам до вподоби — starry lights, light trails чи strobe light.
До 18 годин безперервної роботи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Інтерфейси | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 16.5 |
| Габарити колонки | 33.5 x 66.9 x 38.5 см |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Харчування | від акумулятора / мережі 220V |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Потужність динаміків | 240 Вт |
| Потужність сабвуфера | 240 Вт |
| пульт | немає |
| Підсвічування | є |
| Тип | PartyBox |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 086,91 ₴









