
Зарядна станція Vtoman Jump 600X, Black/Yellow, 600 Вт / 299 Вт/год, 1xType-C (60 Вт), 3xUSB (QC3.0), DC, 2x220V, LiFePO4
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: JUMP 600X
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Vtoman |
| Вага | 6.6 кг |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC вихід | 2 |
| LED освітлення | є |
| USB Type-A | 3 |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність зарядної станції | до 0.5 кВт/год |
| Ємність, Вт/год | 299 |
| Автомобільний вихід | є |
| Бездротова зарядка | немає |
| Віддалене керування | немає |
| Габарити | 260x220x215 мм |
| Дисплей | є |
| Колір | Black/Yellow |
| Кількість розеток | 2 розетки |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 600 Вт кВт |
| Підтримка сонячних панелей | немає |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда (PSW) |
| Функція ДБЖ | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




