
Холодильник Samsung RB34C670EWW/UA, White, двокамерний, нижня мор. камера, No Frost, зовн. дисплей, загальний об'єм 355L, корисний
24 149 ₴
- Готово до відправки
- Код: RB34C670EWW/UA
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Розумно заощаджуйте енергію
Режим SmartThings AI Energy — до 10 %
Зменшуйте споживання електроенергії до 10 % за допомогою режиму AI Energy. Якщо ваш середній рахунок за електроенергію перевищує встановлену вами норму, це допоможе вам заощадити. Режим AI Energy оптимізує швидкість компресора та цикл розморожування залежно від способу використання та середовища.
Більше простору всередині
Технологія SpaceMax
Зберігайте більше продуктів у великому холодильнику об’ємом 385 літрів із глибиною 600 мм. Унікальна технологія SpaceMax використовує спеціальну високоуретанову ізоляцію, яка дає змогу зробити стінки набагато тоншими, не погіршуючи водночас енергоефективності. Таким чином, всередині стає більше простору.
SmartThings вдома
Керуйте споживанням енергії, щоб зменшити викиди вуглецевого газу в атмосферу та заощадити гроші. SmartThings Energy надає поради з енергоефективності, також відстежує енергоспоживання прилад
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 18 годин |
| Дисплей | Так |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Висота | від 180 до 199 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 185.3x59.5x65.8 см |
| Глибина | від 61 до 70 см мм |
| Загальний об’ єм | від 300 до 399 л |
| Загальний об'єм холодильника | 355 л |
| Керування | електронне |
| Колір | white |
| Корисний об'єм морозильної камери | 112 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 228 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Можливість перевішування дверей | є |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Річна витрата електроенергії | 300 кВт |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип | двокамерний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | є |
| Швидке охолодження | є |
| Ширина | від 51 до 60 см |
- Ціна: 24 149 ₴








