
Камера HDTVI Hikvision DS-2CE76H0T-ITPF(C) (2.8мм), White, 2560x1944, 5 МП CMOS, f=2.8 мм, день/ніч, ІЧ підсвічування 20м, BLC,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
5МП TurboHD камера Hikvision DS-2CE76H0T-ITPF(C) (2.8 мм)
DS-2CE76H0T-ITPF(C) підійде для забезпечення безпеки приватного будинку, офісу або підприємства.
Камера виконана в купольному форм-факторі та виготовлена з міцного пластику, що гарантує надійний захист від зовнішніх впливів. Інтерфейси камери представлені у формі косички, обладнаної двома роз'ємами типу мама: один для під'єднання кабелю живлення DC 12В, а другий для коаксіального кабелю BNC.
Крім того, вона має фіксований об'єктив із фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду в 86°, даючи змогу охопити велику територію.
Пристрій оснащений матрицею з роздільною здатністю 5 мегапікселів (2560x1944), і чутливістю 0.01 люкс за F1.2 вдень і 0 люкс (з ІЧ) вночі, що забезпечує чітке зображення в будь-який час доби.
Вбудоване інфрачервоне підсвічування з дальністю до 20 метрів дає змогу мати гарну якість навіть у повній темряві. Перемикання камери в нічний режим відбувається автоматично при н
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Аудіо | немає |
| Вага | 0.14 кг кг |
| Габарити | 85х79 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Харчування | DC 12В |
| Застосування | в приміщенні |
| Клас захисту | немає |
| Колір | white |
| Корпус | купольний |
| Кут огляду | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 85°; В: 63°; Д: 110° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | CMOS |
| Оптичний зум | Немає |
| Підключення | коаксіальний кабель |
| Підтримка microSD | немає |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Роздільна здатність матриці | 2560x1944 |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | HDTVI (Turbo HD) |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Формат відеостиснення | немає |
| Функція антитуман | немає |
- Ціна: Ціну уточнюйте






