
Зарядна станція Vtoman FlashSpeed 1500, Black/Grey, 1500 Вт / 1548 Вт/год, 2xType-C (100 Вт), 4xUSB (18 Вт + 3x12 Вт), 2xDC,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: FLASHSPEED 1500
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
- Надзвичайно швидка зарядка від мережі змінного струму за 1 годину
Повна зарядка протягом ОДНІЄЇ години. - Сила пригод
Вмикайте освітлення, готуйте, залишайтеся на зв'язку. - Резервне копіювання дому
Надійне електропостачання під час перебоїв. - Безперебійне живлення
Перемикається менш ніж за 20 мс. Більше не потрібно турбуватися про те, що ваш комп'ютер або CPAP-апарат вимкнеться під час відключення електроенергії. - Функція пуску
3 секунди! Повернення на дорогу
Розроблено для функціональності та стилю
Продуманий дизайн для зручності використання та мобільності.
- Штабельований дизайн
Плоска верхня частина для зручного штабелювання та зберігання предметів. - Верхній ящик для зберігання
Зручне місце для зберігання зарядних кабелів. - Подвійні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Vtoman |
| Вага | 18.6 кг |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC вихід | 2 |
| LED освітлення | є |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність зарядної станції | від 1.1 до 2 кВт/год |
| Ємність, Вт/год | 1548 |
| Автомобільний вихід | є |
| Бездротова зарядка | немає |
| Віддалене керування | немає |
| Габарити | 396x267x280 мм |
| Дисплей | є |
| Колір | Black/Grey |
| Кількість розеток | 3 розетки |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1500 Вт кВт |
| Підтримка сонячних панелей | є |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда (PSW) |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




