
IP камера Dahua DH-IPC-HFW1431S1 (2.8мм), White, 4 Мп, 1/2.9" CMOS, 2560x1440, f=2.8 мм, ІЧ підсвічування до 30 м, LAN с PoE,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: DH-IPC-HFW1431S1 (2.8ММ)
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
4МП IP камера Dahua DH-IPC-HFW1431S1-S4-BE (2.8мм)
Циліндрична IP-камера DH-IPC-HFW1431S1-S4-BE (2.8 мм) ідеально підходить для зовнішнього відеоспостереження, виконана з поєднання металу і міцного пластику. Ступінь захисту за стандартом IP67 свідчить про високу стійкість камери до несприятливих погодних умов, захищаючи її від проникнення пилу та вологи.
Високоякісна оптика та чіткість зображення
Фіксований об'єктив із фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду в 93°, охоплюючи широку зону спостереження. Оснащена сучасною 1/3-дюймовою CMOS-матрицею з роздільною здатністю 4 Мп (2688x1520) і частотою 20 кадрів на секунду.
ІЧ-підсвічування і нічний режим
Вбудоване інфрачервоне підсвічування з радіусом дії до 30 метрів активується автоматично в разі зниження рівня освітленості. Камера переходить у чорно-білий режим, забезпечуючи відмінну видимість навіть у повній темряві.
Підтримка PoE і віддалений доступ
IP-камера підтри
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | немає |
| Вага | 0.22 кг кг |
| Габарити | 162.6х70х70 мм |
| Датчик PIR | немає |
| Харчування | DC 12В |
| Застосування | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Корпус | циліндричний |
| Кут огляду | 61° - 90° |
| Кути огляду | Г: 92°; В: 50°; Д: 107° |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.9" |
| Оптичний зум | Немає |
| Підключення | LAN з PoE |
| Підтримка microSD | немає |
| Робоча температура | -40°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Тривожний вхід/вихід | є |
| Формат відеостиснення | H.264H, H.264B, Smart H.265 + / Smart H.264 + |
| Функція антитуман | немає |
- Ціна: Ціну уточнюйте







