
Колонки 2.0 REAL-EL S-217 Black, 2 x 6 Вт, МДФ, живлення від мережі 220V, керування спереду
864 ₴
- Готово до відправки
- Код: S-217
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
REAL-EL S-217 — компактність та якість, на яку можна покластися!
Шукаєш акустичну систему для комп’ютера, ноутбука або планшета? Мультимедійна система REAL-EL S-217 — чудовий вибір!
Компактний дизайн колонок дозволяє їм гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр, а корпус із MDF забезпечує чіткість та насиченість звучання. Завдяки бічному розташуванню регулятора гучності налаштування звуку стає максимально зручним.
Підключи REAL-EL S-217 до свого пристрою та насолоджуйся комфортом у роботі або відпочинку.
Особливості
Компактний дизайн
Управління гучністю
Матеріал корпусу — дерево (MDF)
Роз’єми для підключення навушників
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Харчування | 220 - 240 В |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Матеріал корпусу | МДФ, пластик |
| Потужність динаміків | 2 x 6 Вт |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | акустичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 864 ₴









