
Колонка портативна JBL PartyBox Club 120, White, 160 Вт, Bluetooth, полікарбонат/метал, керування зверху, IPX4 (JBLPBCLUB120SWEP)
12 599,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: JBLPBCLUB120SWEP
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
JBL PartyBox Club 120 перетворює будь-який простір на вечірку та атмосферу. Потужний JBL Pro Sound наповнює повітря, а захоплююче світлове шоу зіркових вогнів, прохолодних світлових шлейфів та стробоскопічних ефектів синхронізується з вашим ритмом. Підключіть миттєво будь-який пристрій Bluetooth і транслюйте улюблений список відтворення для вечірки або використовуйте входи для мікрофона та гітари, щоб поділитися своїм звуком. У будь-якому випадку, ви можете керувати потоком вечірки за допомогою веселих інтерактивних вечіркових ефектів за допомогою програми JBL PartyBox. Завдяки складній ергономічній ручці PartyBox Club 120 легко брати з собою будь-куди, а бризкозахищена конструкція означає, що невеликий дощ не завадить йому. Він забезпечує до 12 годин відтворення – і якщо вечірка триває, просто замініть змінну батарею та продовжуйте музику та світло. Щоб отримати більше часу, об’єднайте два JBL PartyBox Club 120 для більш широкої звукової сцени або скористайтеся програмою JBL PartyBox для бездр
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | RCA, mini-jack 3.5 мм, Bluetooth, USB, XLR |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 14.1 |
| Габарити колонки | 28.8 x 57 x 29.7 см |
| Харчування | від акумулятора / мережі 220V |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | white |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Потужність динаміків | 160 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | є |
| Тип | акустичні |
- Ціна: 12 599,84 ₴









