
Зарядна станція BLUETTI AC70, Black, 1000 Вт / 768 Вт/год, 2xType-C (100 Вт), 2xUSB (5В, 3А), 2 x 230V (чиста синусоїда), LiFePO4
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: AC70
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Вага | 10.2 кг |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DC вихід | немає |
| LED освітлення | немає |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-C | 2 |
| Ємність зарядної станції | від 0.51 до 1 кВт/год |
| Ємність, Вт/год | 768 |
| Автомобільний вихід | є |
| Бездротова зарядка | немає |
| Віддалене керування | є |
| Габарити | 314x256x216 мм |
| Дисплей | є |
| Колір | Black |
| Кількість розеток | 2 розетки |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт кВт |
| Підтримка сонячних панелей | є |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда (PSW) |
| Час повної зарядки від 220 В | 1.5 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




