
Інвертор EnerGenie EG-HI-PS5000-02, 48 В, 3000 Вт, 1 фаза, дисплей, клеми
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: EG-HI-PS5000-02
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT контролер | немає |
| Ємність акумуляторів | без акумуляторів |
| Інтерфейси управління | клеми |
| Вбудований моніторинг | немає |
| Габарити | 390x160x240 мм |
| Захист від перевантаження | є |
| ККД | 90% |
| Макс. вхідна потужність | 3 кВт |
| Макс. вхідний струм | 15 A |
| Мережа | 1 фаза |
| Напруга підключення батареї | 48 В |
| Номінальна напруга | 140-275 В |
| Паралельне під'єднання | немає |
| Тип пристрою | мережевий |
| Функція ДБЖ | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




