
Електродуховка Castle CPE-45X, Grey, 1700W, 45л, конвекція, подвійне термостійке скло, 4 нагрівальних елемента, підсвітка, таймер,
3 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: CPE-45X
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Castle CPE-45X належить до моделей досить просунутих у плані можливостей. І насамперед ви можете зрозуміти всі переваги, поглянувши на цифру об'єму камери. Це практично повноцінна заміна стаціонарній духовці! На відміну від багатьох компактних моделей, які годяться тільки для епізодичного готування, ця піч впорається з будь-якими завданнями та великими обсягами. Ідеальний варіант для господарів, які люблять приймати гостей.
Висока потужність нагріву, вибір режимів роботи, таймер, наявність підсвітки. Все це атрибути повногабаритної техніки. Максимальна температура нагріву доходить до 250 градусів. Тому навряд чи ви зіткнетеся з якимись обмеженнями в плані функціональності. Дверцята духовки виконані з подвійного термостійкого скла.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Конвекція | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 36.2 x 44 x 58 см |
| Гриль | немає |
| Дисплей | немає |
| Додаткові функції та особливості | подвійне скло, верхнє нагрівання, нижнє нагрівання |
| Діапазон робочих температур | 70-250 °C |
| Електроконфорки | немає |
| Колір | Grey |
| Комплектація | електродуховка, деко, решітка, лоток для крихт та жиру, тримач для дека, інструкція |
| Кількість режимів | 4 |
| Обсяг | 31 - 60 л |
| Потужність | 1400 - 1900 Вт Вт |
| Підсвічування | є |
| Ріж | немає |
| Тип керування | механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 449 ₴

