
Пральна машина Indesit IM 600 MY TIME UA, White, 6 кг, фронтальна, 15 програм, дисплей, 1000 об/хв, дисплей, пара, інвертор, клас
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: IM 600 MY TIME UA
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Quick 5
5 швидких циклів для економії вашого часу. Набір циклів тривалістю до 1 години, призначених для прання повних і неповних завантажень різних типів тканин, які завжди забезпечують ефективність прання (Повне завантаження 59’, Синтетика 59’, Змішане 59’, Бавовна 28’, Експрес 14’).
Швидкий режим
Підлаштуйте прання під ваші плани на день. Вибравши цю опцію, ви можете скоротити тривалість прання майже вдвічі* *Порівняно із роботою без активації опції швидкого режиму, час прання скорочується для режимів Змішане 20°C на 48%, Бавовна на 38% та Виведення плям на 13%.
Обробка парою
Прасувати стане набагато легше! Пара, що утворюється та виділяється в кінці циклу прання, зменшує зминання одягу з бавовни, синтетичних та змішаних матеріалів, дозволяючи скоротити час прасування.
Water Mode
Зробіть споживання води оптимальним із опцією, яка забезпечує екологічне прання. При одноразовому натисканні значка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см мм |
| Глибина | 44.6 см мм |
| Дисплей | є |
| Завантаження (прання) | від 5 кг до 8 кг |
| Колір | white |
| Колір люка | білий |
| Кількість програм | 15 програм |
| Максимальне завантаження | 6 кг |
| Режим сушіння | немає |
| Спосіб встановлення | окрема |
| Тип | пральна |
| Формат | вузькі (37-47 см) |
| Функція пари | є |
| Швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: Ціну уточнюйте





