
Вакуумний пакувальник Ardesto VS-X2B, 110Вт, 28см, електронне, вакуумування вологих або сухих продуктів, + 1 рулон 28 х 244
1 804 ₴
- Готово до відправки
- Код: VS-X2B
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вакуумування вологих продуктів | є |
| Вакуумування сухих продуктів | є |
| Запаювання | є |
| Максимальна ширина запаювання | 28 см |
| Максимальна ширина рулонів і плівки | 28 см |
| Потужність | 110 Вт Вт |
| Регулювання ступеня вакуумування | є |
| Тип керування | електронне |
| Швидкість відкачування повітря | 6 л/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 804 ₴








