Автоматичний вимикач постійного струму TOMZN 250A 250V, однополюсний, для сонячних панелей та акумуляторів, крива відключення С,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: TOM7Z-B250-250A
Автоматичний вимикач постійного струму TOMZN 250A 250V, однополюсний, для сонячних панелей та акумуляторів, крива відключення С,Готово до відправки
Ціну уточнюйте
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOMZN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 600 г кг |
| Відключаюча здатність за КЗ | 6 кА |
| Захист | IP20 |
| Крива відключення | З |
| Кількість полюсів | 1 |
| Монтаж | Din-рейка |
| Напруга | 250 В |
| Переріз кабелю | 1-50 мм² |
| Робоча температура | -10 °C ~ + 40 °C |
| Розміри | 170 х 100 х 40 мм |
| Сила тока | 250 А |
| Тип | вимикач постійного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

