
Холодильник Samsung RB38C603ES9/UA, Silver, двокамерний, загальний об'єм 400L, корисний об'єм 273L/112L, No Frost, A+,
25 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: RB38C603ES9/UA
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 18 годин |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 71 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Висота | понад 200 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 203x59.5x65.8 см |
| Глибина | від 61 до 70 см мм |
| Дисплей | немає |
| Загальний об’ єм | понад 400 л |
| Загальний об'єм холодильника | 400 л |
| Керування | електронне |
| Колір | Silver |
| Корисний об'єм морозильної камери | 112 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 273 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Можливість перевішування дверей | є |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Річна витрата електроенергії | 320 кВт |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип | двокамерний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | є |
| Швидке охолодження | є |
| Ширина | від 51 до 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 899 ₴









