
Монітор 21.45" MSI PRO MP225V, Black, WLED, VA, 1920x1080 (16:9), 1 мс, 100 Гц, 300 кд/м², 4000:1, 178°/178°, VGA/HDMI, VESA
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: PRO MP225V
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
21.5-дюймовий монітор PRO-серії MP225 використовує технологію EyesErgo, яка сприяє хорошому самопочуттю завдяки зменшенню навантаження на очі та ергономічному дизайну. Ми підвищуємо продуктивність завдяки безшовній інтеграції апаратного та програмного забезпечення та частоті оновлення 100 Гц.
Особливості
- 21.5-дюймовий монітор для робочого простору програмування, кодингу та дизайну
- Дисплей, сертифікований TÜV, забезпечує захист зору
- Технологія MSI EyesErgo з функцією Anti-Flicker і технологією Less Blue Light допомагає запобігти перенапруженню та втомі очей.
- Частота оновлення 100 Гц забезпечує більш плавну роботу.
- MSI Eye-Q Check допомагає здійснювати самоконтроль зору та нагадує про необхідність відпочинку під час тривалої роботи з монітором.
- Монітор підтримує сумісність з різними пристроями завдяки використанню декількох джерел вхідного сигналу, таких як порти HDMI і D-SUB (VGA)
- Підтримується кріплення VESA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 2.5 кг |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 492.9х377.8х182.4 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 21.45" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 18 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 4000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






