
Монітор 15.6" Arzopa A1T Touch Screen, Black, WLED, IPS, 1920x1080, 16:9, 5 мс, 60 Гц, 350 кд/м², 1000:1, 178°/178°, 2xType-C/
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: ARZOPA A1T
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості монітора Arzopa A1T Touch Screen
- Передові технології відтворення кольору. Портативний монітор від Arzopa, що являє собою модель діагоналлю 15.6», привертає увагу своїми передовими технологіями та вражаючими характеристиками дисплея. Серед ключових особливостей цього пристрою варто виділити сенсорний дисплей та підтримку технології High-Dynamic Range (HDR), що забезпечує яскравіші та насиченіші кольори, що робить перегляд контенту на екрані більш захопливим і реалістичним.
- Плавність руху та широкі кути огляду. Одним із важливих аспектів є частота оновлення дисплея, яка становить 60 Гц. Це гарантує плавність і відсутність розмитості під час відображення рухомих об'єктів, що особливо актуально під час перегляду відео та ігор. Крім того, широкі кути огляду в 178° як по вертикалі, так і по горизонталі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARZOPA |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 0.9 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 1 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 365х225х93 мм |
| Додаткові роз'єми | USB |
| Діагональ екрана | до 17.9" |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Да |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрана | глянцевий |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м² |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


