
Холодильник Beko B1RCNA364W, White, двокамерний, No Frost, загальний об'єм 316L, корисний об'єм 210L/106L, А++, 186.5x59.5x66.3 см
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: B1RCNA364W
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Режим відпустки
Додаткова економія електроенергії
Збираючись у відпустку, дозвольте відпочити та холодильнику. У режимі відпустки вимикається холодильна камера, але залишається увімкненою морозильна камера. Так що заморожені продукти чудово зберігаються, а ви заощаджуєте на електроенергії.
CoolRoom
Більше тривалого зберігання м'яса, риби та молочних продуктів
Щоб м'ясо, риба та молочні продукти довше залишалися свіжими, потрібна нижча температура зберігання. У відділенні CoolRoom® підтримується оптимальна вологість і температура трохи вище рівня замерзання, завдяки чому продукти залишаються свіжими та ароматними вдвічі довше.
Дверцята, що навішують
Дверцята зі змінним напрямком відкривання залежно від дизайну кухні
На деяких кухнях дверцята холодильника повинні відкриватися тільки в певному напрямку. З дверцятами, що перевішуються, ви зможете встановити петлі зліва або праворуч і самостійно вирішити, в який бік буде ві
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 69.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | окремостоячий |
| Висота | від 180 до 199 см мм |
| Габарити (ВxШxГ) | 186.5x59.5x66.3 см |
| Глибина | від 61 до 70 см мм |
| Дисплей | немає |
| Загальний об’ єм | від 300 до 399 л |
| Загальний об'єм холодильника | 316 л |
| Керування | механічне |
| Колір | white |
| Корисний об'єм морозильної камери | 106 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 210 л |
| Матеріал полиць холодильної камери | загартоване скло |
| Можливість перевішування дверей | є |
| Розморожування морозильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | нижнє |
| Річна витрата електроенергії | 253 кВт |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип | двокамерний |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип ручок | приховані |
| Швидке заморожування | є |
| Швидке охолодження | немає |
| Ширина | від 51 до 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








