
Колонка портативна 2.0 JBL Charge 6, Squad, 45 Вт (30Вт + 15Вт), Bluetooth 5.1, IP67, технологія "PartyBoost", USB Type-C,
6 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: JBLCHARGE6SQUAD
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Два в одному: слухайте музику і заряджайте свої девайси.
Портативна колонка-павербанк JBL Charge повернулася! І стала кращою, ніж раніше. Баси стали потужнішими, звук — крутішим, корпус — міцнішим, можливостей під’єднання — ще більше, а час роботи збільшено до 28 годин. JBL Charge 6 — це справжній портативний аудіомонстр!
Як же вдалося «упакувати» більше звуку в той же самий культовий компактний корпус? А все завдяки оновленій начинці і нашій новій фірмовій технології JBL AI Sound Boost, розумні алгоритми якої обробляють звук на льоту. У результаті за якістю звучання JBL Charge 6 значно перевершує своїх конкурентів, заповнюючи простір об’ємним, насиченим і захопливим звуком. І при цьому вона дуже компактна.
JBL Charge 6 також є однією з найнадійніших портативних колонок на ринку. Вона має захист від води та пилу і стійка до падінь, тому що б не трапилося — ви не пропустите жодного звуку вашої улюбленої музики. Ну і як і раніше
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.96 |
| Габарити колонки | 22.9 x 9.8 x 9.4 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Squad |
| Потужність динаміків | 45 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | Портативні |
- Ціна: 6 499 ₴









