
Гібридний інвертор Deye SUN-20K-SG05LP3-EU-SM2, White, 20 кВт, трифазний, 2 MPPT, чиста синусоїда, макс. струм заряду - 10/220A,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: SUN-20K-SG05LP3-EU-SM2
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гібридний інвертор SUN-20K-SG05LP3-EU-SM2 від компанії Deye з технологією WiFi — це сучасне технологічне рішення, призначене для вдосконалення сонячних електростанцій, що забезпечує гнучкість і високу продуктивність. Цей інвертор потужністю 20 кВт працює з трьома фазами та має подвійну функцію відстеження точки максимальної потужності (MPPT), що забезпечує оптимальний збір енергії від сонячних панелей. Його конструкція дозволяє використовувати низьковольтні акумулятори та має ізоляцію трансформатора для підвищення безпеки та ефективності. Однією з особливостей цього інвертора є його здатність підтримувати несиметричний вихід, забезпечуючи до 50% номінальної потужності на будь-якій одній фазі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 20000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT контролер | 2 трекери |
| Ємність акумуляторів | без акумуляторів |
| Інтерфейси управління | RS485, CAN, Wi-fi, GPRS |
| Вбудований моніторинг | є |
| Габарити | 456х750х268.5 мм |
| Захист від зворотної полярності | є |
| Захист від перевантаження | є |
| Захист від ↑ або ↓ напруги батареї | є |
| ККД | 97% |
| Макс. вхідна потужність | 30 кВт |
| Макс. вхідний струм | 36+20А |
| Макс. струм короткого замикання | 54+30A |
| Мережа | 3 фази |
| Напруга підключення батареї | 48 В |
| Номінальна напруга | 220-230 В |
| Паралельне під'єднання | до 10 пристроїв |
| Тип пристрою | гібридний |
| Функція ДБЖ | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




