
Телевізор 43" Samsung QE43Q7FAAUXUA, Black, QLED, 3840х2160, 50 Гц, Smart TV (Tizen), DVB-T2/S2/C, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, 3xHDMI,
17 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: QE43Q7FAAUXUA
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Операційна система | Tizen |
| Тип телевізора | Qled |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| HDMI | 3 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x200 |
| Вага без підставки | 7.1 кг |
| Вага з підставкою | 7.4 кг |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 967.5x561.4x59.7 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 967.5x609.7x191 мм |
| Діагональ екрана | 43" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 59 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 1 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Особливості | голосовий набір |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Дозвіл | 3840x2160 |
| Тип | QLED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Частота оновлення екрана | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 500 ₴





