
Мультимейкер Liberton LSM-5107, Black/Silver, 1400W, 4в1 гриль, трикутні сендвічі 4шт, бельгійські вафлі 2шт, горішки 12шт,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: LSM-5107
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 3.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи / нагріву | є |
| Антипригарне покриття | Є |
| Габарити | 261 х 319 х 110 мм |
| Колір | Black/Silver |
| Кількість відділень випічки | 8 і більше |
| Кількість панелей | 4 |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь, пластик |
| Панели для приготування | сендвічів, товстих вафель, горішків, гриля |
| Панелі в комплекті | для випікання, сендвічів, гриля |
| Потужність | 1400 Вт Вт |
| Тип | мультимейкер |
| Функції готовності страви | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









