
Колонка портативна 2.0 JBL Flip 7, Red, 30 Bт, Bluetooth, живлення від акумулятора, 4800 mAh, IPX7 водонепроникна (JBLFLIP7RED)
4 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: JBLFLIP7RED
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
JBL Flip 7 – потужний портативний динамік для будь-яких пригод.
Завдяки передовій технології AI Sound Boost він аналізує музику у реальному часі, забезпечуючи максимально чистий та потужний звук без спотворень. випробування - від пляжної вечірки до гірського походу.
До 16 години автономної роботи, функція Auracast™ для підключення кількох колонок і PushLock з універсальними аксесуарами – JBL Flip 7 створена для справжніх любителів музики, які цінують якість звуку та мобільність.
Особливості JBL Flip 7
Фірмовий JBL Pro Sound з AI Sound Boost
Насолоджуйтесь ще більш потужним та деталізованим звучанням. Поліпшений сабвуфер забезпечує глибокі баси, а модернізований купольний твіттер відповідає за високі чіткі частоти.
До 16 години автономної роботи
Вбудований акумулятор забезпечує 14 годин програвання, завдяки Playtime Boost можна отримати ще 2 години музики на одному заряді.
Функція Multi-Speaker Connection через Auracast™
Об'єднуйте кілька JBL Flip 7 або інші сумісн
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.56 |
| Габарити колонки | 18.2 х 6.9 х 7.1 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Red |
| Матеріал корпусу | пластик, текстиль |
| Потужність динаміків | 25 Вт + 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | Портативні |
- Ціна: 4 650 ₴









