
Смартфон Motorola G86 5G, Golden Cypress, 6.67" (2712x1220, 120 Гц, AMOLED), MediaTek Dimensity 7300 (8 ядер), Mali-G615 MC2, 8Gb,
10 246,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1147824
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Motorola Moto G86 5G — ідеальний вибір для тих, хто шукає надійність, продуктивність і стильний дизайн. Смартфон поєднує в собі передові технології та новітні функції, пропонуючи користувачеві винятковий досвід — вражаюча батарея, що забезпечує до 41 години роботи, потужний процесор MediaTek Dimensity 7300 і величезний обсяг пам’яті. Завдяки Android 15 ви отримуєте доступ до найсвіжіших функцій операційної системи. А фірмові технології ThinkShield, сканер відбитків пальців в екрані та функція розпізнавання обличчя забезпечують найвищий рівень безпеки та конфіденційності.
Безпрецедентна продуктивність
Moto G86 5G створений з урахуванням вимог сучасного користувача. Він оснащений потужним процесором MediaTek Dimensity 7300, який гарантує миттєвий відгук і плавну роботу різних додатків і багатозадачність. До цього додається акумулятор місткістю 5200 мА•год з підтримкою швидкої зарядки TurboPower потужністю 30 Вт. Ви можете швидко зарядити пристрій і бути впевненими
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 185 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Мультимедіа | |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| NFC | є |
| Акумулятор | 5200 мА·год |
| Бездротова зарядка | немає |
| Версія ОС | Android 15 |
| Габарити | 161.2 x 74.7 x 7.9 мм |
| Діагональ екрана | 6 - 6.9" |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Об'єм RAM | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Роз'єм для зарядного пристрою | Type-C |
| Дозвіл | 2712 x 1220 |
| Розміри SIM-картки | Nano-SIM + eSIM |
| Розширення пам'яті | MicroSD (до 2 ТБ) |
| Серія | Motorola G86 |
| Стандарт зв'язку | 3G, 4G (LTE), GSM (2G), 5G |
| Ступінь захисту | IP69K |
| Тілова камера | 50 Мп + 8 Мп |
| Тип | сенсорний |
| Тип слота | SIM + eSIM + MicroSD |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Швидка зарядка | є |
- Ціна: 10 246,06 ₴









