
Відпарювач Liberton LHS-6905, White/Grey, 1000W, постійна пара 18 г/хв, об'єм бака для води 140мл, вертикальне та горизонтальне
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: LHS-6905
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | White/Grey |
| Комплектація | стандартна щітка |
| Матеріал підошви | Пластик |
| Об'єм резервуару для води | 140 мл |
| Постійна подача пари | 18 г/хв |
| Потужність | 1000 Вт Вт |
| Регульована стійка | немає |
| Розміри | 12.1 х 9.4 х 21.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









