
Монітор 15.6" Anmite A156W03, Black, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 3 мс, 60 Гц, 280 кд/м², 1000:1, 178°/178°, 2хType-C, mini-HDMI,
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: A156W03
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості монітора Anmite A156W03
- Розумний вибір для геймерів. Портативний монітор Anmite A156W03 стане відмінним вибором для геймерів завдяки своїй сумісності з консолями PS4, PS5 і Xbox. З його допомогою ви можете насолоджуватися плавною грою, де б ви не знаходилися, завдяки високій роздільній здатності 1920 x 1080 і якісній передачі кольору з охопленням 100% sRGB. Цей монітор забезпечить вам відмінний ігровий досвід з яскравими та чіткими зображеннями, навіть в русі.
- Універсальність підключення. Anmite A156W03 пропонує зручність підключення через два порти Type-C і один HDMI, що робить його сумісним з безліччю пристроїв, включаючи консолі, ноутбуки та інші гаджети. Також є 3,5 мм роз'єм для навушників, що дозволяє насолоджуватися якісним звуком без зайвих проводів. Завдяки таким інтер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 0.79 кг |
| Вага з підставкою | 0.81 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 1 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 3 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 366х233х6 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 366х233х13 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Діагональ екрана | до 17.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 8 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.3 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | немає |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Дозвіл | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 280 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

