
Бутербродниця Liberton LSM-5109, Black, 750W, пластини трикутні сендвічі, антипригарне покриття, індикатор готовності, розмір
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: LSM-5109
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 0.95 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи / нагріву | є |
| Антипригарне покриття | Є |
| Габарити | 228 х 222 х 88 мм |
| Колір | Black |
| Кількість відділень випічки | до 4 |
| Кількість панелей | 1 |
| Панели для приготування | сендвічів |
| Панелі в комплекті | для сендвічів |
| Потужність | 750 Вт Вт |
| Тип | бутербродниця |
| Функції готовності страви | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте







