
Акустична система Aula A200, Black, 6 Вт (2 x 3 Вт), 3.5 мм, живлення від USB, 1.2 м (6948391265162)
266 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6948391265162
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нові комп'ютерні колонки A200 пропонують оригінальне рішення для звучання у вашому офісі або домашньому просторі. Міні колонки зручно впишуться в будь-який інтер'єр, а дротове підключення забезпечить стабільне з'єднання без перешкод.
Особливості:
- Дротове під'єднання
- Багатобарвне підсвічування
- Технологія Plug & Play
Ця акустична система вирізняється насиченим і глибоким звуком, завдяки потужній басовій колонці. Насолоджуйтесь улюбленою музикою, фільмами та іграми з максимальною якістю звуку. Колонки для ПК представлені в стильному дизайні, який не тільки прикрасить ваш робочий стіл, а й дасть вам змогу повністю зануритися в атмосферу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aula |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Харчування | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
| Тип | компактні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266 ₴


