
Відпарювач Magio МG-327, White/Grey, 1200W, постійна пара 20 г/хв, об'єм бака для води 260мл, блокування парової кнопки для
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: МG-327
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вертикальний відпарювач MAGIO MG-327 це сучасний пристрій, що дає змогу прасувати одяг і домашній текстиль, не витрачаючи багато зусиль. Також він швидко й ефективно дасть змогу обробити гарячою парою одяг, очищаючи та дезінфікуючи його.
Відпарювачем неможливо пошкодити навіть найтоншу та примхливу тканину — ні синтетичну, ні натуральну. Виріб стикається тільки з парою. Потужність становить 1200 Вт, що є запорукою високої швидкості прасування. Відпарювач має сучасний дизайн.
Продуктивність подання пари становить 20 грамів на хвилину, що дає змогу розпрасувати навіть найскладніші складки. Вертикальний відпарювач із таким набором можливостей неабияк полегшить життя, особливо, якщо в будинку діти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вішак із затискачами | немає |
| Захист від перегрівання | є |
| Колір | White/Grey |
| Комплектація | насадка-щітка, тканинна насадка |
| Матеріал підошви | нержавіюча сталь |
| Об'єм резервуару для води | 260 мл |
| Постійна подача пари | 20 г/хв |
| Потужність | 1200 Вт Вт |
| Регульована стійка | немає |
| Розміри | 28 х 15 х 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



