
Колонка портативна Defender Q5, Black, 20 Вт, Bluetooth 5.3, TWS, FM-приймач, Hands Free, LED підсвічування (9 режимів), AUX / USB
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: 65305
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | є |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth, AUX, Micro SD |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.83 |
| Габарити колонки | 11.5 x 20.5 x 10.7 см |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Харчування | від акумулятора / USB |
| Загальна потужність | від 11 до 30 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | є |
| Тип | Портативні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








