
Електродуховка Castle CPE-70B, Black, 2200W, 70л, конвекція, подвійне термостійке скло, 4 нагрівальних елемента, підсвітка,
4 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: CPE-70B
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Навіть якщо у вас немає хорошої духовки, а ваша стара плита вже не та, що була раніше, не варто засмучуватися. Сьогодні є безліч моделей техніки, яка здатна допомогти. Електрична піч Castle CPE-70B відноситься до моделей досить просунутих в плані можливостей. І в першу чергу ви можете зрозуміти всі переваги, поглянувши на цифру обсягу камери. Це практично повноцінна заміна стаціонарної духовки! На відміну від багатьох компактних моделей, які годяться тільки для епізодичного приготування, ця піч впорається з будь-якими завданнями та великими обсягами. Ідеальний варіант для господарів, які люблять приймати гостей.
Корпус духовки Castle CPE-70B виконаний зі сталі. Листовий метал досить товстий, щоб забезпечити хороший рівень жорсткості конструкції. Адже велика піч повинна бути монолітною для якісної роботи. Фарба, якою покрита поверхня металу, стійка і до температури, і до пошкоджень. Тому з часом зовнішній вигляд вашої техніки не постраждає. Сучасний стиль відмінно доповнюється елементами під хром.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Конвекція | Так |
| Об`єм | 70 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 46.5 x 67.5 x 40.2 см |
| Гриль | немає |
| Дисплей | немає |
| Додаткові функції та особливості | подвійне скло, верхнє нагрівання, нижнє нагрівання |
| Діапазон робочих температур | 70-250 °C |
| Електроконфорки | немає |
| Колір | Black |
| Комплектація | електродуховка, деко, решітка, лоток для крихт та жиру, тримач для дека, інструкція |
| Кількість режимів | 4 |
| Потужність | 2200 Вт Вт |
| Підсвічування | є |
| Ріж | немає |
| Тип керування | механічний |
- Ціна: 4 850 ₴



