
Колонка портативна 2.1 JBL PartyBox 520, 400 Вт, Bluetooth, полікарбонат/метал, керування зверху (JBLPARTYBOX520EU)
27 737,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: JBLPARTYBOX520EU
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Гучна вечірка, яка триватиме довго
Є великі плани, і вам потрібен гучний звук? Динамік JBL PartyBox 520 вміє налаштувати настрій: яскраве світлове шоу і наш гучний, зухвалий і вибуховий звук новітньої технології AI Sound Boost затягне кожного запалити танцпол. Наш звук може бути важким, але цей динамік можна легко переміщати в будь-яке місце — на задній двір, в басейн або в місце, координати якого щойно скинув вам ваш друг.
Зручна ручка і широкі колеса забезпечують плавність кожного руху для переміщення PartyBox 520 в будь-який момент, коли вам це буде потрібно. З тривалістю відтворення динаміка до 15 годин ви можете влаштувати кілька вечірок без перезарядки.
І даремно що летять бризки або ллються напої: цей динамік створений, щоб витримати найгучніші вечірки, бурхливі і розкішні.
Що може бути краще одного динаміка JBL PartyBox 520? Два, три або більше! З'єднайте їх між собою або підключіть до інших динаміків з підтримкою JBL Auracast™ і створіть ще біль
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth, AUX |
| Аудіосистема | 2.1 |
| Вага (кг) | 25.5 |
| Габарити колонки | 41.5 x 76.9 x 36.9 см |
| Харчування | від акумулятора / мережі 220V |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | полікарбонат, метал |
| Потужність динаміків | 400 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | є |
| Тип | PartyBox |
- Ціна: 27 737,16 ₴









