
Хаб USB TP-Link "6-in-1", Grey, Type-C 3.0 — 1xType-C (100 Вт) / 1xType-C 3.0 / 2xUSB 3.0 / HDMI 4K / GLan, кабель 18 см,
1 466,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: UH6120C
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI порт | Є |
| RJ45 порт | Є |
| Type-C порти | 2 |
| USB- порти | 2 |
| Блок живлення | Без блоку живлення |
| Вимикач | Нема |
| Довжина кабелю | 18 см |
| Додатково | 100 Вт Power Delivery |
| Картрідер | Нема |
| Кількість та тип USB | 1xType-C (PD 100 Вт) / 1xType-C 3.0 / 2xUSB 3.0 |
| Підсвічування | Нема |
| Тип підключення | Type-C 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 466,08 ₴









