
Плойка для волосся Magio МG-675, Pink, 30 Вт, керамічне покриття, діаметр 13-19 мм, температура нагріву до 200 °C
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: МG-675
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Плойка конусна MG-675 — чудовий помічник, ви можете експериментувати до нескінченності, створюючи дивовижні локони за допомогою цих щипців. Адже така зачіска, незалежно від моди, виглядає вигідно, красиво та доречно. Керамічна поверхня SilkySmooth, що щадить, нагрівається швидко і рівномірно, а тому набагато бережніше впливає на поверхню вашого волосся і гарантує гладке ковзання без тертя. Потужність приладу — 30 Вт, що сприяє швидкому нагріванню приладу. За допомогою конічної форми плойки (Ø 13–19 мм) можна моделювати локони та хвилі різного виду: від тугих завитків до великих кучерів, природних локонів та хвиль. Швидко, просто та без сплутувань. Надайте обсяг своєму волоссю, створюючи різні кучері та локони. Нагрів до 200 ° C дозволяє укласти навіть густе волосся, зводячи до мінімуму пошкодження волосся. Індикатор готовності до роботи — значок температури перестає блимати, коли щипці для завивки нагрілися та готові до використання. Підставка створює додаткову зручність
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи / нагріву | є |
| Вмикач / вимикач | + |
| Довжина шнура | 1.7 м |
| Діаметр щипців | 13-19 мм |
| Колір | Pink |
| Матеріал пластин | кераміка |
| Потужність | 30 Вт Вт |
| Прогумований корпус | немає |
| Регулювання температури | немає |
| Температурний режим | до 200 °C |
| Тип нагрівача | Керамічний |
| Швидке нагрівання | немає |
- Ціна: Ціну уточнюйте


