
Колонка портативна 2.0 REAL-EL X-795, Black, 70 Вт (2 x 35 Вт), Bluetooth 5.3, TWS, RGB підсвічування, AUX / USB / microSD,
4 345 ₴
- Готово до відправки
- Код: X-795
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
REAL-EL X–795 — потужний стиль, гучний характер!
REAL-EL X–795 — це потужна 70Вт-ва портативна акустична система. Вона оснащена двома динаміками Ø 6.5 «і двома твіттерами Ø 3.5», що забезпечують глибокий бас, яскраву середину і чіткі високі частоти для неймовірного захоплюючого звучання.
Ідеальна як для домашніх тусовок, так і для вечірок на природі — бери її з собою куди завгодно.
Підключай смартфон через Bluetooth, вставляй флешку або карту пам’яті, використовуй AUX — у тебе завжди є вибір, як слухати улюблену музику. А якщо хочеш ще більше звуку — активуй режим TWS, об’єднай дві колонки в одну бездротову 140 Вт стереосистему.
Заливне RGB-підсвічування навколо динаміків і з боків робить атмосферу ще яскравішою — справжнє шоу в кожному треку.
Два мікрофонні входи з регулюванням гучності та ефектом відлуння перетворюють X–795 на чудове рішення для караоке, ведення заход
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth, AUX, Micro SD |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 6.6 |
| Габарити колонки | 60 х 23.5 х 25 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 35 Вт |
| пульт | бездротовий |
| Підсвічування | RGB |
| Тип | Портативні |
- Ціна: 4 345 ₴









