Контролер JiKong BMS PB1A16S15P 150A 8S-16S 1A v19, CAN / RS232 / RS485 / Bluetooth, Android / IOS App, індикація рівня заряду
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: JK-PB1A16S15P_V19
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Плата інверторна smart BMS Jikong PB1A16S15P Li-Ion/LiFePo4/LTO, 7s-16s/8s-16s/14s, 150A, 300A, 1A, 12/24В, RS232, RS485, CAN, Bluetooth, Heat є інтелектуальною платою захисту літієвих акумуляторів, розробленою спеціально для великомірних послідовних літієвих акумуляторних блоків. Ця система керування забезпечує резервний збір напруги, активне балансування великим струмом, захист від перезаряду, перерозряду та перегріву. Крім того, вона оснащена колонним лічильником, модулем Bluetooth-зв'язку, підтримує GPS-дистанційне керування та сумісна з акумуляторами різних типів, включаючи потрійні літієві, літій-залізо-фосфатні та інші.
Завдяки технології активного балансування з передачею енергії, що має незалежні права інтелектуальної власності, ця плата захисту гарантує максимальний постійний струм балансування 1A. Використання технології активного балансування великим струмом забезпечує стабільну максимальну потужність, збільшує термін служби акумуляторної батареї та сповільнює її старіння. Для зру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jikong |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | CAN / RS232 / RS485 / Bluetooth |
| Комунікація | Android / IOS App |
| Кількість елементів | 8S-16S |
| Ном. стум заряд/розряд | 150А |
| Ном. пружна АКБ | 12-48В |
| Робоча температура заряду/розряду | 0 °C до +50 °C / -30 °C до +70 °C |
| Розміри | 162 х 102 х 20 мм |
| Струм балансування | 1 А |
- Ціна: Ціну уточнюйте

