
Колонки 2.0 Havit HV-SK215, Black, 2 x 2.5 Вт, mini-jack 3.5 мм, Bluetooth, USB, RGB підсвічування, радіус дії до 10 м
Ціну уточнюйте
- Готово до відправки
- Код: HV-SK215
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | mini-jack 3.5 мм, Bluetooth, USB |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.3 |
| Габарити колонки | 43 х 8 х 8 см |
| Довжина кабелю | 1.3 м |
| Харчування | дротовий/бездротовий |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Потужність динаміків | 2 x 2.5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | RGB |
| Тип | саундбарі |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте








