
Акустична система Pixus Rave, Black, 40 Вт (2 x 20 Вт), Bluetooth 5.0 (TWS), AUX, microSD, Type-C, 2500 mAh, IPX7 (4897058531459)
1 630 ₴
- Готово до відправки
- Код: PIXUS RAVE
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
РОЗКАЧАЙ ВЕЧІРКУ!
Pixus RAVE – 40W потужного звуку!
Перетвори вечірку на справжній домашній РЕЙВ разом з новою блютуз колонкою Pixus RAVE!
40 ватів потужного звуку з парних динаміків розкачають будь-яку вечірку, так щоб її надовго запам’ятали всі учасники! Чистий звук, виражений бас, пасивний радіатор та можливість створення TWS пари з двох колонок RAVE (разом буде вже 80W приголомшуючого звуку) – колонка RAVE просто сотворена для незабутнього, музичного «двіжу»! Pixus RAVE – твій персональний музичний РЕЙВ!
ЗАХИСТ на ВСІ ВИПАДКИ ЖИТТЯ!
Outdoor в поході чи домашня тусовка – неважливо, все підходить, адже Pixus RAVE має надійний захист від води IPX7. З таким захистом, блютуз колонка RAVE витримає не те що бризки води, а навіть занурення під воду до 1 м. Розлиті напої, або навіть занурення в басейн не
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pixus |
| Тип | Портативні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.75 |
| Габарити колонки | 20 x 7.8 x 6.2 см |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Потужність динаміків | 2 x 20 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| пульт | немає |
| Підсвічування | немає |
- Ціна: 1 630 ₴





